اتفاق؛ سامانه رویدادهای فرهنگی

اتفاق خوب همین نزدیک است...


آذر ماه 1395 بود که در حوزه فرهنگی اتفاقی رخ داد. اتفاق؛ سامانه رویدادهای فرهنگی با تلاش تیم جوان و خلاق در زمینه اطلاع رسانی رخدادها و رویدادها در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، هنری، گردشگری و آموزشی برای تمامی مخاطبین هم وطن و شهروندان مشهد مقدس آغاز به فعالیت نمود.

در سامانه رویدادهای فرهنگی شما از انواع رویدادهای فرهنگی در قالب های گوناگون مطلع خواهید شد. اطلاع رسانی رویدادهای مرتبط با نمایشگاه ها، کنفرانس ها، مسابقات و تئاتر های شهر مشهد و سایر فعالیت ها از خدمات وبسایت رویداد فرهنگی اتفاق می باشد که به آدرس اینترنتی    https://www.etefaq.orgدر دسترس می باشد.

دسته بندی های مختلفی از انواع رویدادها در این پایگاه اطلاع رسانی از امتیازات منحصر به فرد این سامانه می باشد. وبسایت رویدادهای فرهنگی دسته بندی های ذیل را به مخاطبین خود ارائه می نماید:
1- دسته بندی رویداد ها بر اساس نوع رویداد:  رویداد هنری، رویداد اجتماعی، رویداد آموزشی، رویداد گردشگری، رویداد ورزشی و رویداد فرهنگی

2- دسته بندی رویداد ها بر اساس قالب شامل:

بزرگداشت، همایش، جشن، نمایشگاه، کارگاه، فضا آرایی، اجتماع، تور، تئاتر، مستند سازی و مسابقه

دسته بندی رویداد ها بر اساس گروه های مختلف سنی:

گروه سنی کودک، گروه سنی نوجوان، گروه سنی جوان، گروه سنی میانسال، گروه سنی بزرگسال، گروه سنی کهنسال

دسته بندی رویداد ها بر اساس قشر مخاطب شامل:

تشکل های مردمی،  سازمان های دولتی، روحانی طلاب و ائمه جماعت، دانش آموزان، دانشجو، فعالان فرهنگی و هنری، و مذهبی، متکدیان، زنان سرپرست خانواده، زنان خانه دار، فعالان ورزشی و ورزشکاران، قاریان و فعالان قرآنی، مجموعه شهرداری و شورای شهر،  هنرمندان، کارگران، کارمندان، بسیج و جانبازان و خانواده شهدا، فرهیختگان، نخبگان و اساتید زائران، گردشگران و زائران پیاده

ارائه خدمات جذاب و متنوع به مخاطبین رویداد های فرهنگی


بخش دیگری از وبسایت رویدادهای آموزشی به اطلاع رسانی دوره های آموزشی فرهنگسرا های سطح شهر مشهد اختصاص یافته است. در این بخش شما می توانید از دوره های آموزشی فرهنگسرای امت، فرهنگسرای انتظار، فرهنگسرای انقلاب اسلامی، فرهنگسرای بهشت، فرهنگسرای پایداری، فرهنگسرای ترافیک، فرهنگسرای حجاب، فرهنگسرای خادم الشریعه، فرهنگسرای خانواده، فرهنگسرای سلامت، فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن، فرهنگسرای علوم و نجوم، فرهنگسرای غدیر، فرهنگسرای فناوری و رسانه، فرهنگسرای قرآن و عترت، فرهنگسرای کودک و آینده، مرکز فرهنگی الهیه، مرکز فرهنگی بهرمان و مرکز فرهنگی رسالت مطلع شوید.

 

اتفاق؛ تخصصی ترین و جامع ترین پایگاه اطلاع رسانی انواع رویداد فرهنگی می باشد که به پوشش شهر مقدس مشهد در مرحله اول فعالیت خود می پردازد. اهم فعالیت این سامانه طراحی، گردآوری و ارائه برنامه های فرهنگی از طریق بستر دیجیتال و شبکه های اجتماعی در قالب های عکس، فیلم و تصویر، نوشتار های گزارشی برای گروه های سنی کودک، نوجوان، بزرگسال و کهنسال است.

 

مدیریت سامانه رویدادهای فرهنگی توسط مجموعه فرهنگی انجام می پذیرد و تمامی فعالیت های این سامانه منطبق بر قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد می باشد و نقل مطالب از این سامانه به هر نحوی صرفا با ذکر منبع مجاز می باشد.

سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد شهرداری مشهد 051-37429200 etefaq[.]ir[@]gmail[.]com